Petra Janů řeší trable s kily navíc: Stydím se za to, ale ono to jde strašně rychle nahoru, přiznala

Petra Janů

Petra Janů (71) každou chvíli řeší nějaké trable. Tentokrát ji trápí kila navíc, kterých se ne a ne zbavit. Sama zpěvačka už je sama se sebou tak nespokojená, že se rozhodla konečně něco změnit.

Petra Janů se přiznala, že shodit nějaká kila navíc pro ni není nic snadného. Pochopitelně je nejdůležitější vzdát se hlavně cukru, tuku a dalších zbytečností ve svém jídelníčku. „Stydím se za to, ale ono to jde strašně rychle nahoru,“ prozradila zpěvačka webu Super s tím, že už se do některých svých džín už ani nevleze.

Dala jsem si závazek do nového roku, že s tím musím něco udělat, protože už jsem jako bedna kytu. Musím cvičit a musím se dát dohromady,“ vysvětlila sebekriticky Petra.

Petra Janů má ale pohybu určitě dostatek. Pravidelně vystupuje na svých koncertech, kde spálí spoustu kalorií, ve volném čase pak ráda tráví čas na své chalupě, kde si užívá klid o samotě. Její fotografie na sociálních sítích také dokazují, že na tom není tak špatně, jak říká. Doufejme, že se zpěvačce tedy splní novoroční předsevzetí a podaří se jí nějaká kila shodit, aby se sebou byla opět spokojená.

Zdroj: Autorský text, Super, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!