Petr Pavel řekl, že se o Evu v minulosti nesnažil: Moc námahy s nejistým výsledkem, přiznal

prezident, petr pavel

Prezident Petr Pavel v nedávném rozhovoru přiznal, že Evu Pavlovou znal ještě předtím, než se poznal se svou první manželkou. Proč se nedali dohromady už tehdy? Myslel si, že by u ní neměl šanci.

Petr Pavel promluvil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka o svém soukromí, čímž mnohé překvapil. Současný prezident České republiky prozradil, že svou manželku Evu Pavlovou poznal ještě předtím, než poznal svou exmanželku. I tak se jejich láska zrodila až o mnoho let později.

Petr Pavel si totiž myslel, že by u Evy ani neměl šanci. „Poznal jsem ji dřív než moji první ženu. Potkávali jsme se na vojenské ubytovně. Studovala ve škole v Košicích, přijela jako čerstvá zásilka pozemního personálu k sousednímu leteckému útvaru. Tam o ně byl takový zájem, neustále spousta obdivovatelů. Bylo by to moc námahy s nejistým výsledkem,“ přiznal prezident.

Petr Pavel se tak nakonec oženil s Hanou Pavlovou, se kterou má dva syny. Ti mu naplno pomáhali i při prezidentské kampani.

Prezident vysvětlil, jak se s Evou nakonec dal dohromady. Příliš velká romantika to ale pravděpodobně nebyla. „Až o deset nebo víc let později nás svedla dohromady náhoda. Já jsem se do Prostějova po letech vrátil jako velitel speciálního útvaru, moje žena u toho útvaru sloužila. Tak jsme se potkali a tak nějak jsme navázali,“ řekl v pořadu.

Nyní spolu Petr a Eva tvoří nádherný prezidentský pár, který hrdě reprezentuje naši republiku na každém kroku. Prezident na svých sociálních sítích často sdílí fotografie, které to rozhodně potvrzují.

Zdroj: Youtube – 7 pádů Honzy Dědka, Prima Ženy; Náhledová fotografie: pirati.cz/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!