10 let od prodělání mrtvice: Petr Novotný (76) se vydal do společnosti s dcerou a skupinou Fešáci

Petr Novotný

Když bavič a moderátor Petr Novotný (76) před 10 lety prodělal mrtvici, změnil se mu celý svět. Teď po dlouhé době vyrazil do společnosti a prozradil detaily o svém současném životě.

Petr Novotný vyrazil na vydání jubilejního kompletu k 55. narozeninám skupiny Fešáci, jejíž členem je i právě Novotný. Vzal s sebou svou dceru Soňu, která mu byla po celou dobu oporou.

Jak teď bavič vlastně žije? Užívá si klidu a důchodu, který tráví odpočinkem i aktivně. Třeba procházkami se psy. „Soused mě vyzvedne a jdeme s pejsky. Jinak koukám na televizi a hlídám vnoučata,“ prozradil Blesku.

Před 10 lety měl moderátor velmi náročné období. Kromě mrtvice mu podle portálu Super selhávaly ledviny, musel na operaci srdce a zažíval pravděpodobně to nejhorší, co si vůbec dokázal představit. Nakonec ale všechno zvládl a dnes je rád, že tehdy pořádně zabojoval.

„Tatínek je spokojený,“ potvrdila jeho dcera Soňa. „Většina jeho současných přání je spojená s jídlem. Miluje smažený sýr a palačinky,“ dodala.

Petr Novotný se zúčastnil akci v Českém Rozhlasu, kde skupina Fešáci podepisovala rekordních 1000 cédéček. Samozřejmě i on se přidal a mnoho jich podepsal. „Vždycky jsem věděl, že naše skupina vydrží dlouho,“ prozradil bavič.

Zdroj: Autorský text, Blesk, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!