Petr Kolečko a Aneta Vignerová udělali další velký krok: Pořídili si luxusní byt v novostavbě

Scenárista Petr Kolečko má vskutku velmi pestrý život. Minulý rok v srpnu se ukázalo, že udržuje intimní vztah s herečkou Denisou Nesvačilovou. Následně své osudové ženy střídal a nemohl se rozhodnout, kterou z nich si vybere. Nakonec to ale vypadá, že oficiálně slíbil věrnost matce svého syna, modelce Anetě Vignerové. A že to s ní myslí vážně, dokazuje i fakt, že dvojice má mít nové hnízdečko lásky.

Nekonečný příběh. Tak by se dal nazvat milostný život Petra Kolečka a Anety Vignerové. Přestože byl nedávno viděn na velkolepé společenské akci se svou milenkou, herečkou Denisou Nesvačilovou, jen pár dnů poté se ukázalo, že se opět snaží sblížit s matkou svého syna, jak píše deník Aha.

A pro tu se snad již definitivně rozhodl a svou lásku zpečetili svatbou. Jejich svatba byla malá, proběhnout měla v Českém Krumlově a nikdo o ní nevěděl. Když informace o jejich sňatku proběhla médii, ani jeden se k tomu po celý den nechtěl vyjádřit. Až druhý den ráno, napsala na svůj Instagram Aneta Vignerová prohlášení.

,,Někdy je třeba udělat rozhodný krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Jsou věci, které o tom všem víme jen my. Těm z vás, kteří mě tu dlouho podporovali, děkuji a doufám, že mě podpoříte i teď. Všem ostatním přeji, aby se snažili najít více tolerance a lásky, jako se o to snažíme my s Petrem,“ dodala na Instagramu.

Nyní deník Blesk přinesl informaci o tom, že manželství Kolečka a Vignerové nabralo nových obrátek. Dle všeho z jedné společenské akce neodjeli do původního domova, jak se očekávalo. Pár si objednal taxi a zamířili na novou adresu. Podle dostupných informací to vypadá, že koupili nové hnízdečko lásky. Jejich nový a především luxusní byt, se má nacházet v novostavbě nedaleko polikliniky v pražských Vršovicích, jak uvádí deník Blesk.

Zdroje: Blesk, Aha, Instagram; Náhledový obrázek: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!