Petr Kolečko a Aneta Vignerová se údajně vzali. Tajná svatba měla proběhnout v Českém Krumlově

petr kolečko

Milostné trio tvořené Anetou Vignerovou, Petrem Kolečkem a Denisou Nesvačilovou přináší fanouškům čím dál tím větší záhady. Poté, co se scénárista nastěhoval ke své milence, se po několika měsících objevil v posteli Anety Vignerové. A to rozhodně není všechno.

Podle dostupných informací se měl Petr Kolečko konečně rozhodnout, která je pro něho ta pravá. A zvítězit měla modelka a matka jeho syna Jiříka, Aneta Vignerová. S tou se také rozhodl jejich lásku zpečetit svým manželským slibem.

Petr Kolečko a Aneta Vignerová si totiž své ANO měli říct během malé a tajné svatby, která se konala 14. března 2023 v Českém Krumlově. Ani jeden se však k této novince oficiálně nevyjádřil.

Podle dostupných indicií v tu dobu zrovna Aneta Vignerová v Krumlově byla, jak dokazuje zveřejněné video na její sociální síti Instagram. Na tomto videu Aneta celá září a výlet si očividně užívala bez syna Jiříka.

Ten měl totiž během jejich tajné svatby být u své babičky na Moravě. Mnoho sledujících si také všimlo, že Vignerová na videu podezřele zakrývá ruce, buď je neukáže vůbec, nebo je má v kapse. Na jiném příspěvku je naopak prstýnek na Anetě zcela jasně vidět. Ani Petr Kolečko svůj snubní prsten neskrýval v pondělním vysílání pořadu Nový den na CNN Prima News.

Zdroj: Blesk, Aha, CNN Prima News, Instagram; Náhledový obrázek: Maximilian Bühn/Wikimedia commons CC-BY-SA 4.0

error: Content is protected !!