Petr Kolář po roce a půl snažení prodal svou vilu: Z téměř 30 milionů ale dostal jen 16

petr kolář

Zpěvák Petr Kolář (56) se rok a půl snažil prodat svou vilu, která vlivem změn na trhu nemovitostí postupně ztrácela na hodnotě. Nakonec ji prodal za 21,5 milionu, jenže to nejsou ani zdaleka peníze, které by mu zůstaly.

Petr Kolář měl docela smůlu na dobu, ve které prodával svou vilu. Původně ji nabízel za téměř 30 milionů, přesněji za 29,95 milionů. Nakonec se musel spokojit s šestnácti miliony. Kolář totiž musel zaplatit půl milionu realitní kanceláři, 3,5 milionu poslal České spořitelně a 1,2 milionu měl podle zdroje vrátit svému makléři, od kterého si peníze vypůjčil.

Vila má 253 metrů čtverečních, disponuje venkovním bazénem a vypadá, jako by ani nestála v České republice. Cihlový dům je totiž laděn do tmavých barev, a tak vypadá spíše jako stavba z anglického venkova.

„Dům je prodaný. Byl to standardní obchod. Přišli zájemci, nemovitost se jim líbila, tak si ji koupili. Jsme rádi, klient i já, povedlo se to tak, jak jsme chtěli,“ řekl podle portálu Extra realitní makléř, který obchod zrealizoval.

Zpěvák však nepůsobí tak, že by jej neúspěšný obchod trápil. Na svých sociálních sítích s oblibou sdílí fotografie ze svého života. Často vyráží na výlety do přírody, rybaří a zkrátka si pořádně užívá každou volnou chvíli.

Zdroj: Blesk, Extra, redakce; Náhledový obrázek: Aktron/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!