Pavlína Pořízková zveřejnila fotku ve spodním prádle. Za snímek od fanoušků sklidila vlnu kritiky

Člověk se prostě každému nezavděčí. Světoznámá supermodelka českého původu Pavlína Pořízková to dobře ví a před nedávnou dobou si sama vyzkoušela, jaké to je, číst o sobě plno negativních komentářů.

Za svou okouzlující fotku ve spodním prádle, kterou před nedávnou dobou zveřejnila na sociální síti Instagram, si vysloužila ostrou kritiku od několika sledujících. Pavlína je ale žena činu a s lidmi, kteří se skrývají za cizí identitou, aby mohli urážet druhé, si rozhodně nic nedělá.

Zatímco jedni ji kritizují za to, že propaguje nereálný standard krásy, jiní jí vyčítají, že vypadá starší, než je. ,,Tak takhle na mně dnes vypadá skoro 58 let,“ komentovala Pavlína Pořízková zveřejněný příspěvek, a tím naznačila, že příští měsíc oslaví své 58. narozeniny. 

Takové číslo by jí však při pohledu na její vypracovanou postavu hádal málokdo. ,,Jasně, takhle vypadá 58 se spoustou peněz, přístupem k nejlepším neinvazivním zákrokům, výplním, botoxu, laserům, trenérům, osobnímu kuchaři atd,“ napsal jeden z odpůrců. ,,Nestárnete s grácií. Na svůj věk vypadáš mnohem starší,“ komentoval to zase jiný. 

Bývalá supermodelka se však s internetovými trolly vypořádala po svém a dokázala, že si z kritiky nic nedělá. Na Instagramu totiž zveřejnila výběr těch nejlepších negativních komentářů se vzkazem: ,,Několik přemýšlivých komentářů od čtenářů.“

Zdroj: Instagram Pavlíny Pořízkové, Autorský text; Náhledový obrázek: Pavlína Pořízková 2014/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!