Pavlína Pořízková se před šedesátkou znovu zamilovala: Kdo je pan tajemný?

Modelka Pavlína Pořízková si před šedesátými narozeninami užívá život se vším všudy a stárnutí bere jako součást sama sebe. Nebojí se ukázat šediny ani rozebírat témata, která jsou pro mnohé ženy tabu. Doposud jí však v životě něco chybělo: láska.

Po smrti osudového partnera, Rica Ocaseka, se jí ve vztazích příliš nedařilo, proto se raději zaměřovala na kariéru a osvětu. Rodačka z Prostějova totiž dokázala něco, co se jen tak někomu nepodaří. Prosadila se v Americe a její jméno je často spojováno s těmi největšími hollywoodskými hvězdami.

Jak se však ukázalo, i v osobním životě konečně zaznamenala úspěch. Na svém instagramovém účtu nasdílela snímek, z něhož je patrné, že je znovu zamilovaná. Identita jejího vyvoleného však zůstává skryta, na snímku jsou totiž pouze jejich siluety.

Stále krásná Pavlína si podle všeho novou lásku užívá. Snímek okomentovala slovy „ve vzduchu je láska“ a do hastagů přidala slova o novém začátku. Její fanoušci v komentářích vyjádřili nadšení a přáli partnerům hodně štěstí. Sympatická Pavlína si ho rozhodně zaslouží.

Zdroj: Instagram Pavlíny Pořízkové, Autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Openverse

error: Content is protected !!