Pavlína Pořízková (58) se ukázala bez makeupu: Takhle vypadám po ránu, přiznala

pavlína pořízková

Modelka Pavlína Pořízková (58) je známá tím, že se nenechává strhnout lavinou trendů v estetických úpravách a upřednostňuje přirozené stárnutí. Nedávno svým fanouškům ukázala, jak vypadá po ránu bez makeupu.

Pavlína Pořízková žije v Americe a aktuálně se nachází v Atlantě, odkud sdílela fotografii, na které je zcela bez makeupu a jakýchkoliv úprav. Fanouškům ukázala, jak vypadá po ránu.

„Abyste si nemysleli, že se ze mě stala nová okouzlující bytost s permanentním slunečním úsměvem a vlajícími vlasy – takhle vypadám ráno, s očima bez make-upu, v atlantském vedru a vlhku,“ napsala k fotografii.

„Jsem tu kvůli knižní události, ale také, což je stejně důležité, abych se pobavila s Jeffovou rodinou a prohlédla si scény z jeho dětství. Žertujeme o tom, že se vracíme na místa dětských traumat, ale ve skutečnosti to bylo někdy velmi emotivní. Je to jakési emocionální svlékání vrstev, ukazování si navzájem naší pravé tváře, našich obnažených kostí, nedokonalostí a všeho ostatního,“ napsala Pořízková, která má na svých sociálních sítích více než jeden milion sledujících.

Supermodelka se ukázala se svými stříbrnými vlasy, perfektní pletí a spokojeným výrazem. „Takže když už jsem u toho, takhle to vypadá dnes,“ uzavřela.

Pavlína na svých sociálních sítích v letošním roce oznámila nový vztah s Jeffem Greensteinem. V roce 2019 se rozvedla se svým manželem Ricem, se kterým má dvě děti, ten však v témže roce zemřel. To modelka nesla velmi těžce. Nový vztah jí ale prospívá a Pavlína vypadá čím dál víc spokojeněji.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!