Pavla Tomicová ze seriálu Zoo: Opět se zhroutila kvůli nevěrnému manželovi, ten s ní nechce mít nic společného

Nevěra manžela Ondřeje Malého (57) ji srazila na dno. Ten však místo snahy napravit vztah s Pavlou Tomicovou (60) odešel za milenkou, která je o 19 let mladší.

Manžel Pavly Tomicové loni odešel za herečkou Kristýnou Kociánovou (38), která bývala její kamarádka. Nyní spolu už mají syna Tomáška, což herečce ublížilo ještě víc.

Tomicová je na tom bez manžela psychicky špatně. To, že ji opustil, jí hluboce ublížilo. Randění s jinými muži se stále vyhýbá a všechno se to podepisuje na jejím psychickém stavu. Pavla Tomicová se totiž už po druhé zhroutila a musela se svěřit do péče lékařů, jak uvádí Blesk. Musela přerušit natáčení v seriálu Zoo a také zrušit některá divadelní představení, kde účinkuje.

Tomicová se i přes to všechno chtěla s manželem přátelit, ten s ní však už nechce mít nic společného, píše se v časopisu Moje šťastná hvězda. Zajímá se pouze o jejich společnou dceru Anežku (23) která studuje uměleckoprůmyslovou školu v Hradci Králové.

Herečka má na muže pravděpodobně smůlu. Její první manžel jí totiž utekl za jiným mužem, a tak už herečka možná ani nedoufá, že by mohla štěstí v lásce znovu najít. My jí však přejeme hodně štěstí a věříme, že ho brzy najde.

Zdroj: Časopis Moje šťastná hvězda, Blesk; Náhledový obrázek: Lawrence Lansing/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!