Pavla Tomicová je konečně šťastná: Spekuluje se o novém muži

Pavla Tomicová

Ještě nedávno se fanoušci o Pavlu Tomicovou (61) strachovali. Herečka má totiž za sebou těžký rozchod s hercem Ondřejem Malým (57), který si začal s její kolegyní a kamarádkou Kristýnou Kociánovou (38). Teď to ale vypadá, že je Tomicová z nejhoršího venku a dokonce se proslýchá, že potkala novou lásku.

Když se provalilo, že se manželství Pavly Tomicové a Ondřeje Malého po letech rozpadlo, herečka se stáhla do ústraní a na toto téma odmítala poskytovat rozhovory. Příznivci Tomicové se ale začali strachovat, jak na tom oblíbená herečka vlastně je. Malý si totiž začal s její kolegyní a kamarádkou Kristýnou Kociánovou, což mělo Tomicovou zcela srazit na kolena. Herečka mimo jiné opravdu rapidně zhubla a také se mluvilo o tom, že na tom nebyla dobře ani po psychické stránce. Letos v březnu se měla podle Extra po setkání s Malým i psychicky zhroutit a na nějakou dobu přerušit svou práci.

Teď se ale zdá, že má oblíbená herečka konečně to nejhorší za sebou. Tomicová nyní vypadá mnohem lépe a i když si stále drží štíhlou postavu, je znát, že má už mnohem lepší náladu. „Konečně si užívám života,“ prozradila Blesku herečka, která se před časem vrátila z dovolené v Řecku a vyrazila na oslavu narozenin své kamarádky, herečky Veroniky Freimanové (68).

Vlastně to bylo vůbec poprvé, co herečka o rozchodu veřejně promluvila. Fanoušci jsou tak nadšení, že konečně zase vidí Tomicovou šťastnou. Co však stojí za její proměnou? Říká se, že herečce pomohla v těžkých časech její práce, blízcí přátelé a její děti. Kromě toho se v kuloárech šušká, že se v hereččině životě objevil nový muž, po jehož boku jí má být opět dobře. Co je ale na tom pravdy, se nejspíš dozvíme až časem. Tomicová si totiž své soukromí velmi střeží.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!