Patricie Pagáčová potvrdila rozchod s manželem po šesti letech vztahu: Žijí odděleně a soustředí se na dceru

Patricie Pagáčová

Herečka Patricie Pagáčová přišla se smutnou zprávou. Se svým manželem, se kterým má dceru Bibianu, potvrdila rozchod. Tvořili spolu pár 6 let, z toho 5 let byli manželé.

Manželství herečky Patricie Pagáčové v posledních měsících dost utrpělo. Pár procházel velkou krizí, kterou se snažili zachránit. Nakonec ale usoudili, že musí jít od sebe. Nyní se budou podle slov Pagáčové oba soustředit hlavně na svou tříletou dceru.

„Ano, můžu potvrdit, že jsme od sebe. Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají,“ potvrdila herečka pro portál Super. Manželé zatím ještě nepodali žádost o rozvod, už ale žijí odděleně.

Tibor Pagáč se k rozchodu vyjádřil pro portál iDnes. „Máme za sebou krásných šest let vztahu, ze kterého vzešla naše dcera Bibi. Bohužel nám to nevyšlo. Odcházíme od sebe bez nenávisti,“ zněla jeho slova.

Patricie na svých sociálních sítích už párkrát naznačila, že ve svém životě zažívá velmi těžké chvíle. Chtěla svým fanouškům ukázat, že pokud zažívají těžké období, nejsou v tom sami. Sama ale tehdy neprozradila, co ji trápí.

Pro oba je teď nejdůležitější jejich dcera Bibiana a je pro ně důležité, aby ji jejich rozchod výrazně nezasáhl. „Teď je naše priorita naše dcera a to být dobrými rodiči,“ potvrdila podle Blesku herečka.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Super, iDnes, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!