Patricie Pagáčová jako kráska v rudé a zlaté: Herečka moderovala vánoční koncert

Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová se v pátek opět blýskla v moderování a opět dokázala, že kromě talentu hereckého má talent i moderátorský. Navíc předvedla tři úžasné outfity. Celkový vzhled doladila překrásným make-upem a účesem. Na svém Instagramu sdílela fotky a její fanoušci z ní nemohli spustit oči.

Patricie se takto vymódila na páteční vánoční koncert s názvem Christmas in Hollywood, který proběhl v Kongresovém centru Praha. I když herečka už několikrát předvedla i svůj talent pěvecký (například v instagramových příbězích, kdy zpívá v autě), tentokrát to nebyla ona, kdo během koncertu vystupoval. Toho se zhostil Pražský POP symfonický orchestr a zahrál známé melodie z filmů a pohádek s vánoční a zimní tématikou.

Zazněla tak melodie z filmů Sám doma, Grinch, Polární Expres, Harry Potter, Střihoruký Edward, Láska nebeská nebo Ledové království a Kráska a zvíře, jehož originální písně zazpívala Magdalena Nicolaou. Nesmazatelnou stopu ale zanechala právě i Patricie. Kromě červených šatů na fotce výše, později večer oblékla dvoje zlaté blýskavé šaty.

Jejím fanouškům se z ní tajil dech. „Jako Patricie, děláte si legraci?! Jste překrásná. Šaty, vlasy, make up, vy… Moc se povedlo, tleskám,“ chválila herečku sledující Terezie. „Vy jste jako Iveta Bartošová. Máte krásnou tvář a slušel by vám i jutový pytel,“ napsala zase fanynka Ája. „Patricie, jste krásná,“ zní komentář sledující Marie, se kterým se ztotožňují i ostatní. „Paťulko, vy máte nejkrásnější úsměv na světě….a jako celek?.. Překrásná,“ prohlásila sledující Marcela. A pod to se klidně podepíšeme.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!