Patricie Pagáčová a Jakub Prachař: Setkání před kamerou asi po 15 letech

Patricie Pagáčová

Herečka Patricie Pagáčová se včera setkala se svým dávným kolegou Jakubem Prachařem. Ti dva totiž spolu nejsou před kamerou poprvé. Je to už asi 15 let, co se při natáčení potkali. Asi přemýšlíte, co to bylo za film nebo seriál. Tak vám napovíme – byl to seriál Ulice.

V něm Patricie od roku 2005 hrála studentku gymnázia Terezu Jordánovou. V roce 2006 se do děje přimotal i sukničkář, hezoun a začínající kameraman Ben Vojtíšek, kterého si střihnul právě Jakub Prachař. „Marně jsme se snažili dát dohromady, co tam všechno prožil. Schválně, pamatujete si, jak se Kubova postava jmenovala? Já si nevzpomněla,“ přiznala se Patricie, která sdílela jejich společnou fotku z natáčení.

Je vidět, že její sledující patří mezi velké fanoušky Ulice, protože dole v komentářích se objevilo spoustu správných odpovědí. „Ben a chodil s Monikou Farskou před Márou,“ napsala fanynka Nikol. „Ben a balil paní profesorku Lenku,“ vzpomněla si zase Jitka, která měla na mysli postavu Lenku Drápalovou v podání Michaely Badinkové.

Patricie kromě fotky sdílela ještě video v instagramovém příběhu, kde se herečka prochází po chodníku v růžovém županu a papučích. Za ní se objeví Jakub s otázkou: „Co je to za seriál?“ Patricie ho důrazně upozorní, aby to hlavně neříkal. „To je zase Ulice?“ ptá se zmateně Jakub a dodává, že tím pádem o dost omládl. Na to, co spolu skutečně točí, si ovšem musíme počkat.

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Openverse

error: Content is protected !!