Patricie Pagáčová a falešná romantika s manželem: Fotce předcházela hádka

patricie pagáčová

Herečka Patricie Pagáčová moc dobře ví, že rádoby dokonalé fotografie sdílené na sociálních sítích mají k dokonalosti daleko. Sama o tom ví své a rozhodla se o to podělit s fanoušky.

Patricie Pagáčová sdílela na svém Instagramu fotografii, na které se v objetí prochází se svým manželem. Fotka působí klidně a zamilovaně, ve skutečnosti však měl pár právě v tuto chvíli do romantiky daleko. Jak se Pagáčová sama svěřila, fotce předcházela hádka.

„Nenechte se zmást idylkama na Instáči! Často se za fotkama skrývá úplně jinej příběh, než bychom možná sami chtěli,“ napsala k fotografii, na které se s rodinou prochází po tureckém přístavu. Pokud by sama chtěla, tuhle falešnou romantiku by bez komentáře sdílela jako dokonalou procházku na dovolené.

„Tady se třeba romanticky neprocházíme po Bodrumu, ale usmiřujeme se po hádce kvůli úplný hovadině. Na druhou stranu, zaplaťpánbůh, že se hádáme jen kvůli hovadinám,“ svěřila se. Fanoušci ocenili její upřímný příběh a přidaly se i některé známé osobnosti.

„Naopak! Tohle je právě ta dokonalost,“ napsala Eva Burešová, která na svých sociálních sítích také často sdílí reálné momenty ze svého života. Nedávno se například přiznala, že své kosmetické rituály praktikuje klidně i na procházce se psem. Apelovala tím na fanoušky, aby nevěřili bulváru, protože o ní psal, že tráví hodiny týdně v kosmetických salonech.

Fotografii si můžete prohlédnout na Instagramu Patricie Pagáčové.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!