Patricie Pagáčová (34) ukázala postavu v plavkách: Fanynky jí tiše závidí perfektní figuru

patricie pagáčová

Ačkoli Patricie Pagáčová (34) bojovala s kily navíc, nyní se pyšní postavou modelky a doslova září. Herečka se však nebojí jít s kůží na trh, a tak se fanouškům na Instagramu ukázala v plavkách. A nutno podotknout, že jí to opravdu sluší!

Bývaly doby, kdy Patricie Pagáčová nebyla sama se sebou spokojená. Důvodem bylo to, že měla nějaké to kilo navrch. V minulosti si totiž prošla obdobím, kdy zajídala smutek, načež přibrala. Její rodiče se tehdy rozváděli a ona dělala státnice a psala bakalářku. V té době herečka zářila v seriálu Ulice a spoustu lidí tak komentovalo její vzhled, což jí nedělalo vůbec dobře. Dokonce se pak podle svých slov se schovávala s jídlem, protože měla pocit, že lidé kontrolují, kolik toho sní. „Prostě jsem nechtěla, aby kdokoliv viděl, kolik toho sním. Kupovala jsem si nutellu, a když jsem přicházela domů, nosila jsem si ji pod bundou, aby mě s ní nikdo neviděl,“ svěřila se před časem Pagáčová pro Blesk.

Nicméně se zdá, že je toto těžké období konečně za ní. A přestože herečka v roce 2021 porodila dceru Bibianku, nyní se blondýnka pyšní postavou modelky. Podle všeho to také vypadá, že se Pagáčová konečně cítí dobře, a tak není divu, že se s fanoušky na svém profilu na Instagramu podělila o fotografii v plavkách. Na snímku herečka ukázala krásně ploché bříško a perfektní křivky.

Nejspíš tak není překvapením, že jí některé fanynky tiše záviděly. „Pagi, nechci ti to kazit, ale fotkami s takovou figurou si neudržíš mnoho kamarádek,“ vzkázal herečce jeden z příznivců, který tak narážel na to, že některým ženám nemusí být její perfektní vzhled po chuti.

A jak se Pagáčová udržuje v dobré kondici? Herečka se prý snaží hlídat si stravu a hodně se hýbat. Podle svých slov si ale dávala pozor i na to, aby se nepřejídala v těhotenství. „Myslím si, že takové ty řeči, že žena v těhotenství jí za dva, a proto si může dát cokoli, nejsou úplně přínosné. Člověk si tím podle mě omlouvá to, že sežere, na co přijde. Stačí se ovládat,“ prozradila magazínu Sedmička.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk, Sedmička; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!