Patrasová omluvila svůj zvláštní vzhled a chování: Prý za to mohla chřipka

Dagmar Patrasová

Herečka Dagmar Patrasová (66) nedávno zavítala do pořadu Snídaně s Novou, kde působila na diváky strhaně a zmateně a spekulovalo se i o tom, že byla opilá. Po několikadenním mlčení se rozhodla vysvětlit, jak to ve skutečnosti bylo.

Patrasová se údajně do Snídaně s Novou vydala nemocná. Poté, co se o ní několik dní psaly různé věci, se rozhodla vzít situaci do vlastních rukou a vyjádřit se.

„K tomu, co se píše, jen tolik, že jsem do Novy šla s chřipkou a horečkou. Moje chyba. Kdo chce psa bíti, vždycky si hůl najde. Jak to přecházím, tak se mě chřipka drží. Neměla jsem nikam chodit,“ řekla pro portál Extra.

Herečka se snažila vysvětlit svůj oteklý obličej a zmatenou řeč a možná také vyvrátit spekulace o tom, zda-li nebyla opilá. Ve skutečnosti se jí to však moc nepomohlo, protože chřipku herečce uvěřil jen málokdo.

Herečka působila trochu naštvaně a tím si moc nepomohla. „Co mám dělat? Jsou to podlé intriky. Nevím, proč to dělají. To asi nikdo neměl chřipku? Pro dobrotu na žebrotu, jak se říká!“ zněly její další slova. Podle Expresu však podobná vyjádření měla i Iveta Bartošová nebo Hana Krampolová.

Zdroj: Extra, Blesk, Expres; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!