Paris Hilton se znovu pochlubila miminkem. Lidé se ale obávají: „Nemůže být zdravé!“

Paris Hilton

Paris Hilton moc dobře ví, jak si udržet své publikum. Mohou za to její skandály, ale i momenty v reality show nebo podnikatelské počiny. Nedávno se dědička hotelového impéria  na Instagramu podělila o vtipný moment. Týkal se její malé dcery London. Fanoušci ale byli v rozpacích.

Ve videu, které mělo pobavit sledující na sociálních sítích, komentovala „bledou“ barvu kůže své malé dcerky. Opálení si Paris nechala nedávno nastříknout jako obvykle, tedy velmi tmavé. Ale neuvědomila si, že bude v tak výrazném kontrastu ke svému mrňouskovi.

„Ty jsi tak bledá,“ říkala dceři. „Ty jsi ještě nikdy nebyla na sluníčku. A já na tebe sprej nemůžu aplikovat. Nebo bys chtěla?

Ještěže následně dodala, že si dělá srandu. Jinak by se určitě spustila zděšená lavina plná kritiky, že na svou pětiměsíční dcerku plánuje aplikovat samoopalovací nástřik. Mnozí se s humorem pozastavovali nad tím, že není bledá, ale že je růžová.

Miminko potřebuje slunce?

Znepokojené komentáře přicházely z jiného směru. Lidé se pozastavují nad zjištěním, že malá holčička ještě nikdy nebyla na slunci. „To dítě potřebuje slunce“ nebo „Zajímalo by mě, jestli vlastně nikdy nebylo na slunci… Nemůže být zdravé!“ zněly příspěvky u videa.

Ovšem Paris je zřejmě již zkušenou matkou a ví, že by se takto malé děti měly před přímým slunečním zářením chránit. London je jejím druhým potomkem. Již má s manželem Carterem Reumem syna Phoenixe. Obě děti odnosila náhradní matka.

Další miminko?

V dřívějším příspěvku vyjádřila vděčnost za příchod své dcery. Sdílela zde také přiznání, že bylo jejím dlouholetým snem mít dceru jménem London. Dále se i spekuluje, že se možná jejich rodina do budoucna ještě rozroste.

Na celé situaci jde krásně vidět, jak může sdílení osobního života vést k nechtěným reakcím a různým interpretacím. Paris své mateřství vypráví velmi otevřeně a často je kritizována. Ale pravdou zůstává, že je stále ikonou, která své celosvětové publikum uchvacuje a inspiruje.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Eva Rinaldi/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!