Možná to vypadá, že jdeme točit filmy pro dospělé, okomentovala Patricie Pagáčová fotku s Hámou a Sokolem v podivných kostýmech

patricie pagáčová

Patricie Pagáčová už několikrát ukázala, že je pro každou legraci a žádné výzvy se nebojí. A i když je maminkou dvouleté dcerky Bibiany, díky své úžasné rodině má čas na práci, kterou dle svých slov miluje. Výhodou její práce je, že každý den může být někým jiným.

Patricie se totiž kromě herectví věnuje také moderování a trochu i modelingu. Často na svém profilu sdílí fotky, kde její už tak hezký obličej zdobí skvělý make-up, který tedy většinou není jejím vlastním dílem. Svoje fanoušky umí ale i pořádně pobavit, jako třeba svým posledním příspěvkem.

Tím je společná fotka s moderátory Ondřejem Sokolem a Alešem Hámou. Oba pánové mají velice podivné kostýmy, které někteří hereččini sledující přirovnávají k německým opravářům komínů. Patricie mezi nimi stojí v převleku za nevinnou školačku, což ve spojení s výrazy obou pánů dává velice zajímavý obraz.

„Jako může to možná malilinko působit, že jdeme tady s chlapci točit po*no, ale není tomu tak. Ve skutečnosti tvoříme seriózní umění, pochopitelně,“ napsala Patricie se smíchem k fotce. A skutečně to trochu jako příprava na točení filmu pro dospělé vypadá. Níže v komentářích pak Patricie jedné své sledující odpovídala, že ona představuje popovou královnu Britney Spears. Je pravda, že když přimhouříte jedno oko, napadne vás videoklip k písni Baby One More Time.

Hereččini příznivci se teď snaží přijít na to, co to Patricie s Ondřejem a Alešem vlastně připravuje. Někteří hádají, že to bude nějaká show na předávání cen Zlatý slavík nebo silvestrovské vysílání na televizi Nova, protože s oběma pořady jsou pánové už spojeni. Klidně je ale také možné, že se jedná o novou řadu soutěže Tvoje tvář má známý hlas. I tam takové kostýmy jak Háma, tak Sokol několikrát vynesli.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!