Hvězda filmu Bratři je zamilovaná: Oskar Hes prozradil, kdo je jeho partnerka

Oskar Hes a parnerka

Čtyřiadvacetiletý Oskar Hes, který stoupá vzhůru a patří mezi výrazné mladší herce naší doby, se rozhodl svěřit se svým soukromím. Pověděl, že už je rok zamilovaný a dokonce prozradil její jméno i profil na sociální síti.

Mladý herec Oskar Hes vstoupil do diváckého podvědomí především díky komorní, emotivní minisérii Král Šumavy: Fantom temného kraje. Dle komentářů na ČSFD velký dojem udělal také ve filmu Bratři, kde získal spolu s Janem Nedbalem hlavní roli. Mihl se i ve filmu Po čem muži touží 2 či Zátopek. Není divu, že je v showbyznysu jako doma, jelikož je synem známého muzikálového choreografa a herce Richarda Hese. Ten zemřel v únoru 2014, ale do té doby se realizoval také jako scénárista, režisér, tanečník a producent.

Pro magazín Extra se Hes svěřil, že ačkoliv na osobní život mu s ohledem na pracovní vytížení nezbývá příliš času, přesto se snaží ve volných chvílích věnovat své partnerce. Podle všeho se vídají po večerech. A pokud má den volna, plánuje ho trávit právě s ní. Tu označil na Instagramu a tak už všichni fanoušci vědí, že se jmenuje Dorota Suchá. Společně je uvidíte na poslední fotografii níže.

Prozradil, že jeho přítelkyně nemá problém s jeho pracovním nasazením a nedostatkem času a zvládá i nápor fanynek. Tyhle věci chápe, přestože není z branže. To je pro Hese podstatné. Ačkoliv společné bydlení ještě neřeší, brzy oslaví roční výročí a je jim spolu dobře.

Se svou partnerkou se ukázal na premiéře snímku Bratři, která proběhla ve Slovanském domě 26. října 2023. Nechyběl samozřejmě ani Jan Nedbal se svou přítelkyní. Společné fotografie Hes sdílel na svém Instagramu a rozhodně jim to s partnerkou Dorotou Suchou velice slušelo.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!