Ornella Koktová tvrdí, že ji sváděl partner Dominiky Myslivcové: „Zdeněk na mě házel očička na baru,“ prohlásila

Ornella Koktová

Kolem Ornelly Koktové (30) je opět rušno. Nejprve musela vysvětlovat své smyšlené historky o ostatních soutěžících, kteří se stejně jako ona zúčastnili světové reality show Survivor, a nyní v dalším díle podcastu, který tvoří společně s Agátou Hanychovou, prozradila, že ji během večírku očima sváděl partner influencerky Dominiky Myslivcové (29), Zdeněk Chytil.

Ke kontaktu mezi nimi mělo dojít na baru, kam Koktová zavítala s modelkou Denisou Dvořákovou, se kterou se sblížila právě během působení v boji o přežití. O Chytilovi je známé, že nejrůznější večírky navštěvuje pravidelně i přesto, že má doma nejen partnerku, ale především osmiměsíčního syna. V minulosti podobné akce navštěvovala Myslivcová spolu s ním, ale po narození malého Deriana věnuje veškerou péči jemu, a na vymetání barů tak nemá ani pomyšlení.

Její partner Zdeněk, který je nejen schopným byznysmenem, ale díky svému umu v podnikání i miliardářem, je v barech k vidění často. Buď se v nich setkává se svými obchodními partnery, případně je v obležení žen, jejichž přítomnost si evidentně užívá. Myslivcová partnerskou krizi či dokonce rozchod vyvrací a po vyjádření Koktové se na pár dnů zcela odmlčela.

Průběh onoho večírku začala Koktová rozebírat v dalším díle podcastu Agáta a Ornella, kde nejprve vyjádřila svůj názor na samotnou Myslivcovou a následně začala řešit její vztah s Chytilem i právě osudný moment na baru: „Proti Dominice nemám hejt ani nenávist, každopádně její vztah se Zdeňkem trochu smrdí. Byla jsem v baru s modelkou Denisou Dvořákovou a pan Zdeněk tam na mě házel očička. Ano, jsem sice s Pepou sto let, ale zase poznám očičko a očičko,“ má jasno trojnásobná maminka.

Zdeněk byl následně osloven i redakcí Expres, které ale tvrzení Koktové rezolutně popřel. Přiznal sice, že se spolu na dvou akcích setkali, ale dle jeho slov neprohodili ani slovo. Dále se vyjádřil i k neustále vznikajícím spekulacím o rozpadu vztahu s Myslivcovou: „Občas se doma hádáme. Je pravda, že jí vadí, když jdu někam takhle večer pařit, ale takový já jsem. Každopádně ji miluji a miluji i našeho syna,“ stojí si za svým vlivný miliardář.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Expres, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!