Ornella Koktová se opřela do Myslivcové: Na práci má jen tři děti, které fotí v předraženém oblečení

Ornella Koktová

Ornella Koktová (30) si v podcastu, který tvoří společně s Agátou Hanychovou (38), rozhodně nebere žádné servítky. V minulých epizodách promluvila nejen o údajném románku své matky Moniky s kontroverzním zápasníkem Alešem Bejrem, ale také o zpeněžení své svatby, neboť fotografie na ní pořízené prodala jednomu z médií za astronomickou částku. Nyní si na paškál vzala influencerku Natálii Myslivcovou, která je mladší sestrou známější Dominiky.

V dalším díle podcastu, který nese název Agáta a Ornella, se právě druhá jmenovaná rozpovídala o úspěšných sestrách Myslivcových, převážně o Natálii, která stejně jako její sestra žije v Ostravě a živí se spolupracemi, které sociální síť Instagram nabízí hojně sledovaným osobnostem. Ornella si do Natálie Myslivcové rýpla v souvislosti, když s Agátou rozebíraly svůj názor na úspěšné influencerky: „Motivují mě ty světové influencerky, které žijí třeba v Paříží, rozhodně ne ostravské holky, co se fotí s nápisem Gucci, za mě je luxus jinde“.

Zmínkou o módní značce Gucci mířila právě na Natálii, o které je známo, že nejen sebe, ale také své tři děti ráda obléká do kousků světoznámých módních návrhářů. Ostatně Ornella dlouho neotálela a Myslivcovou zmínila o pár minut později s odkazem na její starší sestru: „Dominika Myslivcová má ségru, je to taková pěkná bruneta a je taky známá. Ta má tři děti, které jsou oblečené v hadrech, které kdyby se prodaly, tak z toho jíme rok“.

Tím ale Ornella rozhodně neskončila a rozhodla se rozebrat i živnost Myslivcové: „Ona nemá nic jiného na práci, než svoje tři děti. Já mám firmy, ty taky jedeš byznys. Ona jenom fotí děti v hadrech“. Svým názorem dala Ornella jasně najevo, že zřejmě pohrdá influencery, kteří se živí pouze přidáváním finančně ohodnocených fotografií na sociální sítě.

Závěrem dodala, že se s Natálií Myslivcovou dokonce osobně potkala a rozhodně na setkání ráda nevzpomíná, neboť ji bylo za influencerku stydno: „Měla zrovna holčičku ve Fendi šatech, já v Gucci. Tak jsem se alespoň necítila jako nicka“. Nutno dodat, že svým názorem si Ornella tak trochu lže do kapsy, neboť je známo, že i ona své děti ráda na Instagramu ukazuje ve značkovém oblečení.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!