Ornella Koktová přiznala, že její matka prodala fotky jejích dětí bulváru: Nic jsem z toho neměla, stěžuje si

Ornella Koktová

Ornella Koktová (30) nedávno odstartovala novou show se svou kamarádkou Agátou Hanychovou (38). Už v prvním díle toho stihly probrat skutečně dost, Ornella si dokonce postěžovala i na svou matku.

Není žádným tajemstvím, že Ornella nemá příliš dobré vztahy se svou matkou Monikou Binias. V pořadu Agáta a Ornella show přiznala, že dokonce prodala fotky jejích dětí bulváru. „Tady se prodávají fotky dětí, udělala mi to za zády moje matka a já z toho nic neměla, jenom jsem to odrodila. Hnus,“ práskla na svou matku znechucená Ornella.

Aktuálně Ornella se svými dětmi, podobně jako Agáta, téměř každý den natáčí videa na sociální sítě a fotek jich s nimi má plno. Před kamerou už jsou tak často, že je dost možné, že z nich jednou vyrostou také influenceři.

Nová show influecerek je nabitá pikantními zprávami, které mnoho fanoušků nevědělo. Obě například přiznaly, že si na své svatbě nechaly zaplatit za přítomnost novinářů. Agáta se navíc pustila do svého bývalého manžela Jakuba Prachaře.

Je známo, že se Agáta do Prachaře na svých sociálních sítích strefuje poměrně často, on sám se o ní však snaží nemluvit. Pravděpodobně už s ní zkrátka nechce být vůbec spojován. Hanychová to ale má jinak a o Jakubovi příliš v dobrém nemluvila. „Ten mě o ruku vůbec nežádal a snubák jsem doteď nedostala, měla jsem jenom ten kroužek, který mi pak ukradl zase někdo jiný,“ promluvila o své předešlé svatbě.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!