Ornella Koktová vrací úder své matce: Monika Binias měla mít utajený poměr s Bejrem, ta to vzápětí potvrdila

Ornella Koktová

Ornella Koktová (30) se ve své nové show, kterou má s Agátou Hanychovou (38) s nikým nemazlí, a už vůbec ne se svou matkou Monikou Binias (51). Ta ji měla před několika dny natolik naštvat, že se rozhodla prozradit její tajemství.

Když Ornella Koktová v prvním díle show Agáta a Ornella na svou matku práskla to, že měla do bulváru prodat fotografie jejích dětí, rozjela se válka. Monika Binias si to nenechala líbit a do své dcery se veřejně poměrně drsně obula. Není divu, že se Ornella rozhodla vrátit úder.

„Je to asi osm let zpátky, ale vznikla z toho love story. Dokonce si spolu nějak chtěli nechat vytetovat na rameno Kleopatru. Tehdy byla ještě vdaná za mého tátu,“ řekla ve svém pořadu influencerka, která už nad svou matkou nemá žádné slitování.

„On se tenkrát objevil v pořadu, který měla máma na Barrandově, byl to pořad Tchyně a v něm měla lidem napravovat rodiny. Myslím si, že Bejr byl ale zaplacený herec,“ vysvětlila Ornella s tím, že si matka musela neustále vymýšlet pracovní cesty, jelikož byla stále vdaná za Michala Štiku.

Místo toho, aby se Monika Binias tomuto obvinění bránila, udělala přesný opak. „Mám pocit, že ten jejich pořad je o tom, že pořád někoho pomlouvají a Ornella komentuje jenom mě. Aleš je normální inteligentní muž, já v té době byla sice papírově vdaná, ale už jsme spolu několik let nežili, takže jsem nedělala nic špatného,“ potvrdila slova své dcery pro Život v Česku. Tím překvapila mnohé, protože Aleš Bejr na inteligentního muže zrovna nevypadá.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Život v Česku; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!