Ornella Koktová je nervózní kvůli zákroku, který čeká její dceru (2): Malá Lily bude pod narkózou

Ornella Koktová

Ornella Koktová se včera v brzkých ranních hodinách přihlásila svým fanouškům v příběhu na Instagramu, když ohlašovala, že se svou dcerkou Lily míří do Vinohradské nemocnice v Praze. Tvářila se velice nervózně, ale ihned fanoušky uklidňovala, že do nemocnice jedou kvůli plánovanému zákroku.

Ještě než vysvětlila důvod jejich návštěvy nemocnice, ukázala v pár videích místní prostory. „No, občas je to trošku strašidelný,“ říká Ornella při procházení jednou chodbou, kde strop zdobí různá vedení a trubky. „Já bych ani neřekla, že je rok 2023. Tady by se daly natáčet nějaký filmy,“ ukazuje podnikatelka další chodbu a je jisté, že pohádky určitě nemyslela. „Tady bych nechtěla jít večer. Já jsem v podstatě ráda, že vás mám s sebou,“ říká Ornella směrem k Lilianne a tříletému Svenovi. Velmi děsivě také vyhlíží papír přelepený přes výřez ve zdi, na němž stojí: „Zákaz koukání“.

V tom samém videu navíc označila ministra zdravotnictví Válka a sdělila mu, že se tam trochu bojí. Další příspěvek byl už o něco veselejší. V něm byla zachycena Lily, jak si hraje v dětské herně. Ještě spolu navštívily větší hernu, kterou Ornella nemocnici vychválila. Pak už měla čas říct svým fanouškům, proč vlastně do nemocnice jely a proč v ní musí strávit dva až tři dny. „Lilinka se narodila se znamínkem ve vlasech tady na hlavě a mě se to nějak nezdálo. I naše pediatrička, už v porodnici nám říkali – tak to nějak monitorujte. Trošku mi přišlo, že se to zvětšuje, ale pořád to bylo v pohodě. Pak jsme se objednali do Motola, kde jsme čekali asi půl roku, než šla na vyšetření,“ vypráví podrobně matka tří dětí.

Došlo i na onkologické vyšetření, kdy malou důkladně prohlédli a bylo rozhodnuto, že bude nejlepší, když se mateřské znaménko odstraní. Operace bude probíhat v pondělí 6. listopadu a Ornella je z ní nervózní, protože Lily bude pod celkovou narkózou. Sama si tím několikrát prošla, takže ví, že to není žádný med pro dospělého, natož pro malé dítě. Po zákroku bude Lily sledována na oddělení JIP. Ornella nezapomněla ani zmínit skvělý přístup nemocnice, kdy nemusí trčet na pokoji a čekat, ale mít svůj normální režim.

Se svým manželem Josefem Koktou má ale trochu neshody, a to ohledně vlásků jejich dcerky. Kolem místa zákroku se samozřejmě budou muset vyholit a Pepa prý navrhoval, aby se jí pak oholila celá hlava, aby to nevypadalo divně. S tím však Ornella nesouhlasí, protože její dcerce konečně vlásky narostly a byla by škoda se jich jen tak zbavit. Sice ví, že to není podstatné, ale doufá, že vymyslí něco jiného. My radíme čepici. Minimálně do dubna jí malá princezna určitě unosí a vlásky mezitím trochu dorostou.

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!