Originálního dárku k narozeninám se přátelé od Jiřiny Bohdalové nedočkají. Herečka prozradila, proč tomu tak je

Jiřina Bohdalová

Říká se, že se jmění Jiřiny Bohdalové (92) odhaduje na několik desítek milionů korun. Kdo by ale čekal, že herečka své přátele a známé obdarovává drahými, luxusními a originálními dary, byl by na omylu. Proč tomu tak je?

Jiřina Bohdalová se nedávno ukázala na narozeninové oslavě veleváženého hudebního producenta Františka Janečka (79). S ním se herečka přátelí už dlouhé roky, a tak není divu, že si večírek velmi užívala. Zároveň však prozradila, že ani její kamarádi od ní nemohou očekávat originální dary. „Já originální dárky nedávám, páč nad tím je moc přemejšlení. To už musí bejt, že dlouho ho potom schovávám, páč na ten originální dárek nepřijdete hned. Ten musíte mít vycitlivěnej, pro toho dotyčnýho vybranej vyloženě. A představte si, na to já nemám ještě čas,“ řekla herečka otevřeně pro Expres.

Nicméně bylo znát, že i kdyby přišla na oslavu bez jakéhokoli dárku, Janeček by byl i tak šťastný. S Bohdalovou se nadšeně objímal a proběhla i pořádná pusa. Všichni přítomní měli radost hlavně z toho, že se herečka konečně cítí dobře. Před časem totiž podle Aha skončila kvůli velkým vedrům v nemocnici. Teď to ale naštěstí vypadá, že už je zase vše v nejlepším pořádku. Na oslavě navíc Bohdalová prozradila, že už se nemůže dočkat pravnoučete.

A za co tedy herečka utrácí, když ne za originální dary pro své nejbližší? Její jmění se prý odhaduje na několik desítek milionů korun. Říká se, že legendární herečka ráda investuje do nemovitostí. Kromě toho si má ráda dopřávat i luxusní dovolené. Na ty měla často jezdit se svým movitým přítelem – slovenským podnikatelem Ľubomírem Fockem. Fanoušci mají však herečku rádi a peníze a úspěch jí přejí. Bohdalová za svůj život odehrála nespočet rolí a vše si musela odpracovat. „Nikdy jsem neměla nic zadarmo. Bývala jsem samoživitelka a pěkně jsem se musela otáčet, abych uživila rodinu,“ řekla podle webu NašeHvězdy.

Zdroj: Redakce, Autorský text, Expres, Aha, NašeHvězdy; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!