Ondřej Vetchý má výbušnou povahu: Miluje bojové sporty a v mládí uvažoval o vraždě Husáka

Herec Ondřej Vetchý na první pohled působí jako klidný sympaťák, ve skutečnosti je však prý poměrně vznětlivý a nemá problém jít pro rány daleko. Není to ale žádný rváč, který by dělal výtržnosti. Nicméně pokud jde o jeho rodinu nebo blízké, bez rozmyšlení se za ně postaví. Klidně pěstmi.

Do vínku dostal talent pro hraní, taky patří k nejcharismatičtějším a nejoblíbenějším hercům u nás. Často ho vídáme v rolích, které mu povětšinou předepisují kladné vlastnosti. Ve skutečném životě je však trochu jiný.

Jak uvádí deník Šíp, jelikož má v předcích legionáře a odvážné muže, kteří se statečně postavili nacistům, rád vyjadřuje svůj názor k současné situaci i historii. Nemá tedy problém bojovat proti tomu, co se mu nezdá správné. Byť nerad hovoří s médii, v několika případech sem tam udělá výjimku. Jednou například promluvil o tom, jak měl v plánu zabít tehdejšího prezidenta Gustava Husáka.

„Vážně jsem uvažoval, že musím něco udělat, že třeba zabiju Husáka. Když jsem ho ale pak při inauguraci sledoval, jak sedí u toho stolu a jak měl ty strašně tlustý asi osmnácti centimetrový skla a osahával ten stůl, tak mi došlo: „Ó bože, on je úplně dezorientovaný! Toho přece nemůžu zabít, tím se nic nezmění. To bych musel zabít ty, co mu umožnili být prezidentem a šéfem ÚV KSČM! Tak jsem to vzdal,“ řekl během rozhovoru v Českém rozhlasu.

Pro Vetchého je důležitá kondička, proto se neustále udržuje ve formě. Nejraději se věnuje bojovým sportům, v nichž může projevit svou agresi, aniž by čelil vážným následkům. A je to znát, na svůj věk má dokonale vypracované tělo a nejedna dáma při pohledu na něj taje.

Zdroje: Český rozhlas, Šíp; Náhledový obrázek: OISV/Wikimedia Commons

error: Content is protected !!