Ondřej Sokol promluvil o rozpadu původní Partičky: Se Suchánkem má nevyřešené spory

Ondřej Sokol

Zábavný pořad postavený na improvizaci s názvem Partička se na televizi Prima vysílal od roku 2011. Zároveň na televizi Barrandov běžel pořad La Parta a jednalo se o stejné obsazení – Michal, Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol. Na Barrandově však vysílání skončilo a přesunulo se v plné síle na Primu.

Pořad lámal rekordy ve sledovanosti, protože to bylo něco nového. Hlavní aktéři dokonce objížděli města po celé republice a dělali živá představení. Jenže v roce 2017 se něco stalo a skupinu opustil právě Sokol. Nahradil ho herec Michal Novotný. Nikdo dodnes pořádně neví, co se vlastně stalo.

Objevily se teorie, že televize Prima neskousla Ondřejovo moderování nováckého pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Prohlašovalo se, že se něco zvrtlo ve vztahu Suchánka a Sokola, i když ti dva se znali už z dob pořadů Tele tele nebo Mr. GS. Oba pořady totiž Sokol režíroval, jak bylo řečeno v podcastu U Kulatého stolu. Ondřej ale přiznal, že koexistence s těmi dvěma byla náročná. Suchánek i Genzer se prý do Ondry strefovali, mučili ho urážkami nebo ponižováním.

Nicméně, i přesto do projektu Partička s nimi šel. Když se původní uskupení rozpadlo, jediný, kdo k tomu něco řekl, byl moderátor pořadu Daniel Dangl. „To je jako při rozvodu. Nikdy nepochybí pouze jedna strana a vždy se jedná o kombinaci více faktorů. Takže kromě těchto dvou jsou tam ještě další, které bych ale nerad jmenoval,“ citoval tehdy jeho slova deník Blesk.

Do podcastu U Kulatého stolu byl před Ondřejem pozván i Michal Suchánek, který ale důvod Sokolova odchodu nechtěl moc rozebírat. Pak ale řekl, že když se Ondřej rozhodl pro moderování na Nově, přes sms zprávu mu nabídl, že na něho s dalším natáčením na něho počkají, pokud řekne, že s nimi do toho půjde. Ondřej však na zprávu prý nikdy neodpověděl. Moderátoři podcastu to předložili Ondřejovi, který se ale k tomu nechtěl vyjadřovat.

Přiznal, že s Michalem ho pojí nějaké nevyřešené spory. S ostatními členy Partičky se prý ale už bez problémů několikrát setkal. Kdyby přišla nabídka na nějaký další společný projekt s nimi i se Suchánkem, nepřijal by ji. Ta jejich spolupráce byla založena na důvěře, o tu ale bohužel přišel.

Zdroje: Autorský text, redakce, YouTube, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!