Ondřej Brzobohatý sklidil úspěch za muzikál Anděl Páně. Na večírku se pak sešla celá jeho rodina

Ondřej Gregor Brzobohatý

Ondřej Brzobohatý je jedním z tvůrců nového muzikálu na motivy velmi oblíbené vánoční pohádky Anděl Páně z roku 2005. Tu natočil režisér Jiří Strach a o 11 let později se postaral i o druhý díl. Muzikály také patří mezi dost oblíbený žánr a není nic lepšího spojit oblíbenou pohádku a žánr dohromady.

Nový muzikál s názvem Anděl Páně měl premiéru včera v Hudebním divadle Karlín. Podle prvních recenzí se dá považovat za nejlepší původní muzikál od dob Draculy, píše například zpravodaj iDnes. Dokonce se proslýchá, že by mohl být hitem sezony. A že měl skutečně úspěch, potvrdila i děkovačka ve stoje. Na tu Ondřej, coby autor textů a hudby, doslova vtančil, píše časopis Blesk.

Po premiéře následoval večírek a na fotky i děkovačky z něj se můžete podívat v galerii u článku deníku Blesk. Ondřej měl z úspěchu velkou radost. „Obrovský dík patří všem, kdo se na muzikálu podíleli, bez nich by to nebylo. Jsem dojatý a šťastný,“ řekl muzikant, na kterého na večírku nečekali jen přátelé a kolegové, ale celá jeho rodina. Kromě manželky Daniely dorazila také jeho matka Hana Gregorová s přítelem Ondřejem Koptíkem a sestra Rola se neznámým doprovodem.

Na další představení se můžete těšit už 27. října od 19 hodin. Tím to však zdaleka nekončí. Pokud ještě nemáte lístky, letos to už asi nestihnete. Na oficiálních stránkách divadla Karlín totiž zjistíte, že až do konce roku je každé představení beznadějně vyprodané.

Zdroje: Autorský text, redakce, Blesk, iDnes, Hudební divadlo Karlín; Náhledová fotografie: Ondrej88CZ/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!