Ondřej a Daniela Brzobohatí o miminku: Hlavně žádný smrad a křik, jsme ještě mladí a chceme cestovat, tvrdí s ironií

Daniela Písařovicová Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý

Ondřej Brzobohatý (40) se nedávno oženil s moderátorkou Danielou Písařovicovou (44). Od té doby se už několikrát objevily zprávy, že by Daniela mohla být už těhotná. Oba se totiž nechali slyšet, že by společné dítě rádi měli. Teď však jejich slova zněla malinko jinak.

Ondřej a Daniela se ukázali na akci Maminka roku, kterou dokonce i moderovali. Při takové příležitosti se samozřejmě nabídla otázka, kdy se z nich dvou stanou rodiče. „Řekli jsme si, že spolu jenom budeme a hlavně žádné děti – ať to doma nekřičí a nesmrdí,“ cituje Ondřejova ironická slova deník Aha. „Navíc máme celý život před sebou. Jsme mladí, proboha, chceme co nejvíc cestovat,“ dodal muzikant a Daniela přitakala, že jí bylo nedávno sotva dvacet let.

Deník Aha má však, sice neověřené, informace z okolí novopečených manželů, že by měli údajně na potomkovi už pracovat. Koneckonců, Daniela už má nejvyšší čas. O mužích je známo, že ti mohou mít děti i ve vyšším věku. Jen si vzpomeňte na Božského Káju.

I když Daniela zatím maminkou není, už ví, jaká by chtěla v této roli být. „Určitě bych neslintala na kapesník, abych otřela dítěti tvář. Dnes už jsou vlhčené ubrousky,“ cituje její slova web Prima Ženy. Jejím velkým vzorem je její vlastní matka, kterou popsala jako inspirativní, milující a stanovující hranice. Když zavzpomínala na sebe jako na dítě, přiznala, že první kávu vypila ve 13 letech, první cigaretu ve 14 a různě svou maminku zkoušela. Všechno jí naštěstí její rodiče odpustili.

Zdroje: Autorský text, Aha!, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!