Ondřej a Daniela Brzobohatí na dovolené: Spálení, ale šťastní!

Daniela Písařovicová Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý

Ondřej a Daniela Brzobohatí vyrazili na další cestu, tentokrát se vydali za odpočinkem do sluncem prohřátého Řecka. Daniela odsud sdílela fotografii, na které je sice spálená, ale usmívá se od ucha k uchu.

Společně cestují velmi často a v médiích se o nich od poslední kauzy spojenou s Taťánou Kuchařovou téměř nepíše. Důvod je prostý: oba si užívají klid a proto téměř nic nesdílí ani na sociálních sítích. Nedávno ale Daniela udělala výjimku a pochlubila se fotografií z dovolené, kde se spokojeně usmívá.

V popisku fotografie prozradila, že má plně dobité baterky. Odpočinková dovolená pro Danielu a Ondřeje tedy nejspíš byla tentokrát prioritou. Letos už vyrazili lyžovat, loni se zase vydali na cestu do Itálie a byli také objevovat krásy New Yorku.

Daniela si od fanoušků vysloužila spoustu pochval za svůj přirozený vzhled. Sledující ocenili nejen to, že se moderátorka na Instagramu s klidem ukáže bez makeupu, ale i to, že nemá žádné estetické úpravy. „To je proste pěkná přirozená ženská,“ napsala jí pod fotku jedna sledující, ke které se brzy přidávali další.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!