Oldřich Kaiser a Naďa Konvalinková jsou po rozvodu jako Romeo a Julie

Ne vždy je pravidlem, že manželé zůstávají po rozvodu přáteli. Naďa Konvalinková a Oldřich Kaiser jsou v tomto ohledu vzácnou výjimkou a dokazují, že i přes různé spory a neshody, které v životě zažili, dokáží fungovat jako nejlepší životní duo.

,,Hodně jsem kvůli němu trpěla, ale strávili jsme spolu čtvrt století a máme dceru Karolínu. Není to jen tak,“ říká Naďa Konvalinková o svém neposlušném manželovi. Herečka, kdysi vyhlášená kráska, neměla problém ve filmech odhalovat své bujné vnady a Kaiserovi ji záviděl nejeden muž.

Přesto, že měl doma takový klenot, dokázal být své ženě nevěrný. ,,Nedalo se s ním žít, ale je to skvělý přítel. Dnes už vzpomínáme jen na to hezké. Vážíme si jeden druhého a máme se rádi,“ svěřila se po dlouhé době oblíbená herečka. S nostalgickým úsměvem vzpomíná, že během manželství s Kaiserem měla často pocit, že je vdaná za jeho partnera Jiřího Lábuse. ,,Když spolu pracovali, hodně jsem se smála. Jako první jsem viděla všechny slavné skeče, které připravovali,“ říká.

Společně také vytvořili jednu bláznivou komedii na jevišti. Byla to hra s názvem Byl to pták a oba na ni velmi rádi vzpomínají. Představovali si, jak by vypadalo manželství Romea a Julie po třiceti letech, kdyby nespáchali sebevraždu. ,,Já jsem byla žena v domácnosti, která vaří špagety, a Romeo byl profesor baletu. Naše debata se vyvinula v tak ostrou hádku, že Shakespeare v podání Davida Suchařípy vstal z hrobu a chtěl je znovu zabít,“ prozradila herečka.

Konvalinková v představení vařila špagety doopravdy, což ji prý rozptylovalo, takže si občas přestala všímat svého partnera na jevišti. ,,V hrnci bublala voda, já míchala špagety, krájela rajčata, cibuli, zkoušela, jestli je tam dost česneku a kečupu. Musela jsem dávat pozor, abych to nepřipálila, my jsme oba vlastně jako Romeo a Julie po třiceti letech,“ zavzpomínala spokojeně herečka.

Zdroj: Aha, Expres, Vip Svět; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia commons (CC BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!