Odvážná Eva Burešová slaví 30 v New Yorku: Ukázala prsa i bradavky v průhledné podprsence

eva burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se vydala oslavit své 30. narozeniny do New Yorku, kde si na sebe oblékla velmi odvážný outfit. Odhalila v něm prsa i s bradavkami.

Eva Burešová si na své narozeniny naplánovala dovolenou v New Yorku, kterou si rozhodně zasloužila. Pečuje o děti, ale stíhá také jezdit na turné, které bylo jejím snem, ale zároveň je vystupování spolu s neustálým cestováním určitě vyčerpávající.

„Zdravím vás z New Yorku! Děkuji vám za krásná přání k narozeninám. Je mi 30. Jsem zdravá. Krásná. Boží. Alespoň tak se teď díky všemu kolem cítím. Doufám, že vám je všem moc hezky a cítíte se stejně. Obědy tu mají dobré. Všechno poctivě jím a někdy si i přidám! Jsou tu na mě hodní. Zase napíšu,“ vzkázala svým fanouškům z Ameriky.

Eva si na návštěvu New Yorku zvolila odvážný outfit, ačkoliv se Americe nejedná o nic nezvyklého. Některé její české fanoušky však překvapil. „Ten top je průhledný nebo se mi to zdá?“ ptala se zvědavá fanynka. Burešová se však dočkala i mnoha narozeninových přání, na která pravděpodobně ani nestíhá odpovídat.

My přejeme Evě také všechno nejlepší k 30. narozeninám. Hlavně ať je pořád tak skvělá, pozitivní a vtipná, jako doposud!

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!