Noční můra Anny Slováčkové je zpět: Rakovina znovu udeřila

Česko zasáhla velmi smutná zpráva. Mladá zpěvačka Anna Slováčková (28) prozradila, že se jí vrátila rakovina. Přitom ještě nedávno se zdálo, že má všechno zlé za sebou. Co vše o zákeřné nemoci řekla a jak se momentálně cítí?

S rakovinou prsu Anna Slováčková bojovala již v minulosti. Čtvrtého října přitom zpěvačka odehrála v pražském Lucerna Music Baru velkolepý koncert. A jen pár hodin na to oznámila fanouškům na svém Instagramu velmi smutnou zprávu.

„Člověk míní… a něco tam nahoře, nebo dole mění, a tak když jsem měla 8. 9. oslavovat vydání desky a nového klipu, potvrdili mi návrat rakoviny a na žádné oslavy už nebyla chuť. Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach,“ přiznala mimo jiné blondýnka.

„A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbouzet strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není. Usadila se mi tentokrát v plicích… ale i tak jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila,“ dodala s tím, že prosí o shovívavost, neboť se potřebuje prvně se vším vyrovnat sama.

Pod jejím příspěvkem na sociálních sítích se tak okamžitě strhla obrovská lavina podpory. Podporu zpěvačce vyjádřily i některé celebrity jako například herečka Sandra Nováková (41), influencerka Mariana Prachařová (29) či zpěvačka Martina Pártlová (44).

Za celou redakci přejeme Aničce spoustu sil a věříme, že i tentokrát to zvládne!

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!