Nikol Leitgeb založila vlastní nadaci. Pojmenovala ji podle přezdívky svého staršího syna

Nikol Leitgeb

Influencerka Nikol Leitgeb svým fanouškům včera oznámila velkou novinu. Má novou kancelář, ze které bude vést svůj nově založený nadační fond.

„Děje se toho strašně moc, ale vlastně zatím moc nemám, co vám ukázat. Tak jen hlásím, že Nadační fond Radovan už existuje a brzy snad začne rozdávat radost. Trošku doufám, že se kolem Radovana vytvoří stejná komunita lidí, stejná rodina, jako mám tady na Instagramu. Protože vy jste ta hybná síla, která umí měnit životy,“ napsala Nikol ke své vlastní fotce, na které je mimochodem patrné, že změnila barvu svých vlasů.

Za to, že Nikol mohla něco takového uskutečnit, vděčí svému manželovi Petrovi. On byl tím, kdo ji do nového projektu nenásilně popostrčil a zároveň ji učí vše okolo administrativy. Nikol má s dobrými skutky už dost zkušeností. Vlastně takový svůj fond už měla, jen to nebylo oficiální. Influencerka totiž každou první neděli v měsíci losuje sbírku a na tu pak lidé přispívají. Už několikrát se jí povedlo, že na sbírku bylo vybráno víc, než bylo třeba.

Možná vás zarazilo jméno, které Nikol svému fondu dala. Radovan je domácké jméno a přezdívka jejího staršího syna Mathiase (6). Význam jména Radovan je radostný nebo přinášející radost, což, podle Nikoliných častých příspěvků, na jejího syna skutečně sedí. Přejeme tedy Nikol, aby i její nadace rozdávala jen radost a všechno šlo tak, jak má.

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto

error: Content is protected !!