Povedený strašidelný večírek u Leitgebů: Pártlová převlečená za muže, Vařeka za prostitutku a Nikolin manžel za dinosaura

Strašidelný svátek Halloween, který často bývá mylně označován jako americký, se dnes slaví po celém světě. I u nás se každoročně pořádají oslavy, jak pro dospělé, tak i pro děti, kdy se aktéři oblékají jako strašidla, známé postavy nebo jiné kreatury. Svůj vlastní soukromý večírek uspořádala i Nikol Leitgeb se svým manželem.

Na něj dorazila Martina Pártlová s rodinou, svým partnerem Josefem Vařekou a dcerkou Stellou. Na svém Instagramu se pochlubila společnou fotkou v kostýmech a doplnila ji popisem zahrnujícím humor jí vlastní. „Když tvůj kluk jde na Helouvína za docela pěknou štětku, která v tvých šatech vypadá 100x líp, než jsi kdy v nich vypadala ty, a ty jdeš za něco mezi východoněmeckoruským úchylem a Donaldem Trumpem,“ napsala zpěvačka. Od Pepy nedostala za celý večer ani pusu, jediný, kdo byl ochotný ji jí dát, byla malá Stella.

„Říkám: Pepo, dej mi pusu… Pepa: Fuj. Já jsem tak strašně krásná a ty jsi tak strašně hnusnej!
Pepíku, divil by ses, kolik takovejch párů existuje a jak jsou šťastný. Tak se trošku snaž,“
dodala Martina. Svoje fanoušky snímkem velice pobavila a spousta z nich si všimla, že Pepa má na muže opravdu krásné nohy. Několikrát se dokonce objevil komentář, že se rocker převlékl za postavu z filmu Sex ve městě, kterou byla Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker).

Nikol a její manžel Petr si za večírku dali skutečně záležet. Je známo, že Petr je skvělý kuchař, takže i občerstvení bylo ve strašidelném hávu – čarodějnické prsty, mumie, kolečka salátové okurky s obličejem nebo pavučiny ze slaných tyčinek. Poslední tři dobroty vytvořila sama Nikol. Později v jednom ze svých příběhů fanouškům ukázala, jaký kostým si Petr na večírek zvolil. Navlékl se do nafukovacího dinosaura, takže to vypadalo, jako by na něm jel. No a na Nikol pak zbylo to nejzajímavější ze všeho – úklid.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!