Nevlastní dcera Martina Hofmanna dává přednost odvážným outfitům, na svém koncertě ukázala kalhotky

Martin Hoffmann

Málokdo ví, že má herec Martin Hofmann (45) nevlastní dceru, kterou je úspěšná zpěvačka Anna Žitniková (22), která si říká Annabelle. Ta se umí na koncertech pořádně odvázat a klidně ukáže i kalhotky.

Martin Hofmann si v roce 2014 vzal Natalii Žitnikovou, která má dceru Annu. Ta se tak stala hercovou nevlastní dcerou. Anna je ale úspěšná zpěvačka, která v loňském roce získala cenu Anděl v kategorii Objev roku.

Když Anna vystupuje na svých koncertech, není žádná šedá myš, ale dokáže to pořádně rozjet. Obléká si odvážné outfity, ve kterých nemá problém ukázat třeba své kalhotky. Jak na to reaguje její nevlastní otec? To se nejspíš nedozvíme, protože Hofmann si své soukromí velmi střeží.

Zpěvačka tento týden vystoupila na akci, kde měla kromě zpěvu na starost také moderování. Podle fotografií na svém Instagramu nejspíš celá akce proběhla v pohodové atmosféře. I tam vynesla černý outfit, ze kterého jí občas vykouklo to, co nemělo. Dnes už si zpěvačka podle svých Stories užívá zasloužený odpočinek v županu a s maskou na obličeji.

Anna Žitniková se stále snaží prorazit, ani na sociálních sítích ještě nemá mnoho fanoušků. Zdá se, že má ale dobře našlápnuto a že o ní v příštích letech uslyšíme čím dál více.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!