Nestárnoucí Michaela Kuklová (55) si nechává do pleti aplikovat omlazující injekce: Bezbolestný zákrok s velkým efektem, libuje si

Michaela Kuklová

Při pohledu na princeznu Jasněnku z oblíbené vánoční pohádky má člověk pocit, že herečka Michaela Kuklová (55) jednoduše přišla na způsob jak zastavit čas. Za svůj mladistvý vzhled vděčí nejen genům, ale také estetickému zákroku, o jehož průběh se rozhodla podělit se se svými sledujícími.

I přesto, že se od roku 1987, kdy vznikla pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci, herečka příliš nezměnila, již před lety překročila obávaný milník padesátky, kterého se strachují téměř všechny ženy. I proto se Michaela Kuklová rozhodla vyzkoušet injekce kyseliny hyaluronové, které si ke své spokojenosti nechává v pravidelných intervalech opakovaně aplikovat do obličeje.

Pro někoho se může jednat až o děsivý zákrok, neboť při omlazujícím procesu jsou do pleti zabodávány tenké jehličky, které funkční látku vpravují přímo do kůže, a dotyčná místa tak zpevňují. Kuklová však své fanoušky v příspěvku ujistila, že estetický zákrok je zcela bezbolestný a má až překvapivé výsledky: „Bezbolestný pidi zákrok s velkým efektem, který vydrží víc než rok,“ podělila se herečka se svou zkušeností.

Účinky kyseliny hyaluronové jsou léty prověřené, a tak není divu, že na podobné zákroky chodí čím dál více žen. Látka kůži nejen vyplní, ale zároveň ji hydratuje, stimuluje kožní buňky a podporuje tvorbu kolagenu, jež se s vyšším věkem postupně vytrácí. Oproti botoxu, při kterém může dojít ke ztrátě mimických svalů, jsou omlazující injekce pro tělo prakticky neškodné.

Jak je vidět, zákrok Michaele Kuklové prospívá, neboť její skutečný věk by jí hádal jen málokdo. Stále vypadá o dekády mladší než ve skutečnosti jej, za což vděčí i genům, jež zdědila po své mamince. Na jejím mladistvém vzhledu se nepodepsala ani zákeřná nemoc, se kterou herečka před lety bojovala, a která ji stála mnoho sil a energie. Naštěstí nad nemocí zdárně zvítězila a dnes opět září (nejen) na divadelních prknech.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!