Nestárnoucí Jennifer Aniston (54) cvičí a poskakuje v reklamě jako dvacítka

jennifer aniston

To, že herečka Jennifer Aniston (54) na svůj věk příliš nevypadá, už ví mnoho lidí. Nyní ale překvapila svou ohebností a skvělou kondicí, když natáčela reklamní video.

Jennifer Aniston už v době, kdy natáčela seriál Přátelé, jedla každý den saláty – přesněji jeden a ten samý dokola. Nebyly to však jen nudné salátové listy. Už tehdy se jednalo o salát nabušený bílkovinami, zdravými tuky a vším, co by měl obsahovat.

Herečka si svůj zdravý životní styl udržuje už mnoho let, a tak není divu, že je stále fit a nedělá jí problém žádná fyzická aktivita. To ukázala fanouškům i v nejnovějším videu, které sdílela na své sociální sítě.

Třiapadesátiletá herečka předvedla vypracované břišní svaly a neuvěřitelně mladistvou vizáž, za kterou ji fanoušci nesmírně obdivují.

Herečka už desítky let dodržuje velmi přísný dietní a cvičební režim. Na samém začátku své hollywoodské kariéry jí bylo řečeno, že pokud chce získat nějakou významnou roli, musí shodit zhruba 15 kilo – a tak Jennifer zhubla, a od té doby cvičí a žije zdravě.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Angela George/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!