Nenamalovaná a bez filtru: Dagmar Havlová (70) ukázala svou tvář v pravém světle

Dagmar Havlová

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová překvapila své fanoušky fotografií, na které je zcela nenamalovaná a zcela bez filtru.

Není žádným tajemstvím, že Dagmar Havlová vypadá úchvatně. Letos v březnu oslavila sedmdesátku, ale lidé by jí tipovali mnohem méně. To jí ostatně dali vědět i v komentářích.

„Nenamalovaná a bez filtru, protože bylo krásné světlo,“ přiznala herečka. To ale ještě netušila, že se na ni strhne lavina pozitivních ohlasů, a to i od mnoha celebrit.

„Jsi tu tak mladá a přirozená, krásná,“ napsala jí Eva Holubová. „Nejvíc nádherná,“ nechala se slyšet zpěvačka Olga Lounová. A nakonec se přidali také fanoušci.

„Nejdřív jsem myslela, že je to Hanka Vágnerová.. vypadáte tady na třicet… hustý,“ pochválila bývalou první dámu fanynka.

„Kdybych Vás nefotil a neviděl naživo nevěřil bych tomu, ale je to tak, ano vážení. Paní Dášenka fakt tak vypadá. Kašlete na nějaké filtry, nejsou potřeba. Dalších 1000 žen by takhle chtělo vypadat,“ napsal fotografi, který měl tu čest s Dagmar Havlovou spolupracovat.

Dagmar Havlová se o svou pleť i o sebe ráda stará a dopřává si také odpočinek v podobě cestování, nejvíce však pravděpodobně za svou mladistvou pleť vděčí genetice. O tom, jestli má herečka nějaké estetické zákroky, můžeme pravděpodobně jen polemizovat.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!