Nela Slováková ukázala pravý charakter: O zesnulém Perrym prohlásila, že je slaboch, který se upil k smrti

Nela Slováková

Nela Slováková už zase mluvila dřív, než přemýšlela. Svou prořízlou pusou prohlásila, že herec Matthew Perry si za svou smrt mohl sám a tím si proti sobě poštvala spoustu lidí, a to i slavných. Tito lidé jsou jistě fanoušci představitele Chandlera Binga ze seriálu Přátelé anebo jen prostě znají fakta.

Jednou z posledních zpráv ze zahraničních médií je to, že měl herec Matthew Perry zástavu srdce během koupání ve vířivce. Tam ho našel jeho asistent, který ihned zavolal záchranku. Herci už však nebylo pomoci. Nela ale zřejmě tuto zprávu nečetla a vyřkla soud podle toho, jaký život herec žil. Svůj příspěvek na Instagramu po té, co se na ni snesla vlna hejtů, smazala, ale ze sociální sítě úplně nezmizel.

Pod příspěvkem se hromadí negativní komentáře směřující k influencerce, která opět ukázala svůj pravý charakter. Lidé si myslí, že Nela je zlý a hloupý člověk a radši by měla mít pusu zavřenou a starat se jen o svůj špulící zadek. „Totální dno, pak to rychle smazat, udělat pár vyjádření, že my jsme vlastně debilové, že jsme to nepochopili, jak ona to myslela a pak dát nové stories. Tleskám, jak je ubohá…,“ zní například jeden ze slušnějších komentářů. Své si o tom myslí i některé slavné osobnosti.

„Uf, uf, uf, to snad ani není možný,“ napsala do svého příběhu herečka Patricie Pagáčová a slova doplnila o vystihující emotikony se zipem a rukou na ústech. „To je zlý sen,“ zhrozila se Mahulena Bočanová. „Se mi úplně stáhnul žaludek z toho hnusného komentáře… Nevědomost se samolibostí, pekelná kombinace…“. Vypadá to tak, že u Nely Slovákové přísloví „mlčeti zlato“ platí dvojnásobně.

Zdroje: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!