Nela Slováková šla s pravdou ven: Přiznala plastiku a ukázala dokonalá prsa

Nela Slováková

Už delší dobu se spekulovalo o tom, že si nechala Nela Slováková (33) znovu upravit prsa, která se zdála mnoha fanouškům větší. Krásná podnikatelka nyní otevřeně přiznala, že skutečně chirurgický zákrok podstoupila. Zároveň se pochlubila výstavní postavou a svěřila se, proč se rozhodla jít pod kudlu.

Nele Slovákové se v poslední době neuvěřitelně daří. Letos spolu se svým partnerem – slovenským hokejistou Lukášem Kozákem (31) dokončili náročnou přestavbu jejich domu v Chorvatsku, kde se nyní může ubytovat kdokoli, kdo zatouží po příjemné dovolené u moře. A podle Extra čeká na hosty v sídle Slovákové skutečný luxus.

Nelze si také nevšimnout, že brněnská podnikatelka vypadá snad lépe než kdy dřív. Pravdou je, že blondýnka na sobě pravidelně maká v posilovně a její dřina nese své ovoce. Slováková se tak často na svém Instagramu chlubí odvážnými fotografiemi v plavkách, které dostanou do varu každého. Fanoušci si ale kromě jejího dokonalého pozadí začali v poslední době všímat i toho, že má podnikatelka větší prsa. Hojně se tak spekulovalo o tom, zdali si blondýnka nenechala své poprsí opět upravit.

Nela Slováková se svolením

Netrvalo dlouho a fanoušci se dočkali nejen jejího potvrzení, ale také fotografie nových dokonalých prsou, za které se Nela rozhodně nestydí.

O Slovákové je známo, že se nebojí říct věci, tak jak jsou, a tak se při nedávném rozhovoru pro Super otázkám na svůj dekolt rozhodně nevyhýbala. „Ano, byla jsem podruhé na plastice prsou, nemám problém to přiznat. Upravovalo se, ale působí to aktuálně větší,“ svěřila se kráska. „Důvod byl estetický. Nebudu to svalovat na zdravotní problémy, jako to dělají některé jiné ženy. Proč neříct, že šel člověk na nějakou úpravu,“ dodala s úsměvem. Nutno podotknout, že to nyní podnikatelce velmi sluší, a tak není překvapením, že na svůj Instagram sází jednu sexy fotku za druhou.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!