Nečekaný návrat: Kordula Stropnická se vrátila ke svému ex. K jejich vztahu se vyjádřila Žilková

Veronika Žilková, Kordula Stropnická

Neutekl ani rok od jejich bouřlivého rozchodu a nejmladší dcera Veroniky Žilkové, Kordula Stropnická (18), a její jen o rok starší expřítel Damian jsou opět spolu. Ačkoliv se zdálo, že už se nikdy nechtějí vidět a jejich rozchod rozhodně nebyl procházkou růžovým sadem, dnes má být vše jinak. Byli spatřeni, jak se ruku v ruce prochází po areálu statku Na Kmíně, kde se momentálně nachází i Agáta Hanychová s manželem Dopitou a společným synem Kryšpínem.

Kordula Stropnická dokonale klame tělem. Před necelými čtrnácti dny na galavečeru udílení cen Českého lva se zdálo, že je půvabná kráska po bolavém rozchodu stále single a na toho „pravého“ teprve čeká. Vše je ale jinak a jak se zdá, stará láska skutečně nerezaví. I přesto, že se dvojice měla rozejít kvůli rozlišným názorům na život, zdá se, že po několika měsících našli Kordula s Damianem opět společnou řeč a rozhodli se svůj vztah obnovit.

Jak se zdá, na svou mladší sestru neustále dohlíží i Agáta Hanychová, která se stejně jako Damian s Kordulou má aktuálně nacházet na statku Na Kmíně ve středních Čechách, kam nezapomněla vzít nejen svého manžela Mirka Dopitu, ale i jejich společného syna Kryšpína. Evidentně se i ona snaží Damiana opět začlenit do jejich rozvětvené rodiny.

Pro někoho překvapivá může být i reakce maminky Korduly, herečky Veroniky Žilkové. Ta se nechala v rozhovoru pro redakci magazínu Blesk slyšet, že je ráda, že se k sobě mladičký pár, i přes onu několikaměsíční pauzu, rozhodl vrátit: „Jsou spolu od šestnácti let, s jednou malou přestávkou, která se prostě někdy stane. Taková přestávka může být i dobrá věc, protože ti dva si uvědomí věci, které do té doby brali automaticky, a pak si uvědomí, že jim chybí a víc si jich váží.“

Dodala, že nejen jí, ale celé rodině Damian chyběl, neboť si na něj stihli už zvyknout a všichni jej mají stále rádi: „Damian nám v rodině chyběl, máme ho rádi všichni – od nejmladší Rózy přes Kryšpína až po mě, která jsem aktuálně nejstarší,“ dodala Žilková s humorem sobě vlastním. Tak doufejme, že vztah Kordule s Damianem napodruhé vydrží a rozdílný způsob života se jim podaří sladit k vzájemné spokojenosti.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!