Nečekaná kritika prince Williama: Člen královského paláce prozradil, že je výbušný a arogantní

Princ William působí na první pohled jako milý muž, který rozdává úsměvy na všechny strany. Podle zdroje z královského paláce má však i jinou, ne tak příjemnou tvář a práce s následníkem trůnu může být někdy obtížná. Podle informací umí být William i pěkný vztekloun.

O vztazích v královské rodině se v posledních měsících ve všech světových médiích hodně mluví. Tématem číslo jedna byl většinou princ Harry, který svou rodinu otevřeně kritizoval a při své poslední návštěvě Británie se odmítl setkat se svými blízkými.

Jednoduché to však nemá ani okolí svého bratra Williama. Jak uvádí magazín Page Six, v nové knize o vztazích královské rodiny Our King: Charles III: The Man and the Monarch Revealed jeden ze zaměstnanců královské rodiny popsal, jak mezi sebou členové rodiny komunikují.

A zaměřil se především na prince Williama. Ten prý na první pohled vypadá jako mírumilovný muž, který na všechny strany rozdává úsměvy a působí vždy pozitivním dojmem. Podle zdroje z rodiny je však William úplně jiný, než se prezentuje veřejnosti.

,,Někdy je s ním těžké jednání. Je to velmi oddaný člověk, ale to také vede k tomu, že je netrpělivý,“ uvedl zdroj, který prince také přirovnal k jeho otci, králi Karlu III. ,,Karel je mnohem trpělivější. To mohlo způsobit, že William byl při jejich společném jednání podrážděný. Král je také temperamentní a stává se mu, že vybuchne nebo je frustrovaný, ale okamžitě na to zapomene. S Williamem je to jiné. Na takové věci nezapomíná, dokáže být zlý až arogantní a tento hněv se ho drží velmi dlouho, v ten moment je lepší se mu vyhnout,“ dodal zaměstnanec královské rodiny.

Zdroje: Page Six, Express.co, Cosmopolitan; Náhledový obrázek: Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!