Natálie Jirásková (19) o Stardance: Máma má šanci vyhrát, já nejsem v tanci dobrá

Natálie Jirásková, Iva Kubelková

Nejstarší dcera Ivy Kubelkové (46) Natálie Jirásková (19) promluvila o účasti své maminky v taneční soutěži StarDance, na kterou se přišla podívat společně se svým tatínkem.

Natálie Jirásková nesměla chybět na StarDance, aby podpořila svou maminku. Redakce Expresu se jí při té příležitosti zeptala na několik otázek ohledně soutěže. Třeba na to, jaké měla pocity z tanečního výkonu Ivy Kubelkové.

„Na StarDance koukám odmalička, je to můj oblíbený pořad už od dětství. Miluji to a na mamku jsem opravdu pyšná. Dnes byl tanec opravdu těžký a zvládla to podle mě nejlépe jak mohla,“ prozradila Natálie své pocity při posledním kole soutěže.

Iva Kubelková je nyní ve StarDance za hvězdu. Ta se podle portálu Stars24 nedávno přiznala, že úplně první nabídku do této soutěže dostala už v době, kdy se připravoval teprve první ročník StarDance. „Tenkrát z toho sešlo a po sedmnácti letech přišla další nabídka. Byli jsme zrovna na dovolené v Řecku. Když jsem řekla, proč mi volají, celá rodina to považovala za výborný nápad a o nějakém váhání nechtěla slyšet,“ prozradila Kubelková v rozhovoru pro Novinky, jak se do soutěže letos vlastně dostala.

Její nejstarší dcera své mamince sice fandí, sama se na tanec se ale úplně necítí. Přesto však prozradila, jestli by se na účast v soutěži cítila. „Když na to tak koukám víc a víc, tak asi jo, ale samozřejmě bych se nikdy necítila dostatečně komfortně na to, abych veřejně tančila. Nejsem v tanci dobrá, ale věřím, že je to výborná zkušenost, takže bych do toho šla spíše kvůli tomu,“ vysvětlila.

Podle jejího názoru ale není pochyb, že by Kubelková mohla soutěž vyhrát. „Myslím si, že na to určitě má. Samozřejmě vždy záleží i na porotě a lidech, ale vím, že do toho dává všechno a jde to vidět. Takže jí přeji, ať pokračuje dál a ať jí to stále jde tak, jak jí to šlo doteď,“ uzavřela.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Stars24, Novinky; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!