Herečky Nálepková s Boudovou hazardovaly se životem: Nebezpečnou horskou stezku absolvovaly pouze v žabkách

Nálepková, Boudová

Ačkoliv se obě dámy nacházejí ve středním věku, v němž by se předpokládalo, že díky prožitým životním zkušenostem budou vědět, jak se v daných situacích zachovat, jejich poslední společně prožitý zážitek budí rozpaky.

Herečky Nela Boudová (56) a Světlana Nálepková (63), dlouholeté blízké kamarádky, společně vyrazily na každoroční novoroční dovolenou, tentokrát do slunného Španělska. Nechtěly se pouze opalovat u moře, zatoužily si vyzkoušet i místní horskou turistiku, na kterou však zvolily nejméně vhodnou obuv – žabky. Nejen že při výstupu na vrchol Arco de las Peñitas pořádně zariskovaly, s túrou se pochlubily i na sociálních sítích, kde se setkaly s rozporuplnými reakcemi.

Na fotografii je patrné, že povrch stezky je velmi prudký a zcela pokrytý ostrými kamínky, které by plastový materiál žabek mohly snadno rozříznout. Naštěstí se tak nestalo, ale fanoušci obou dam na zvolenou obuv přesto zareagovali: „Krásné, jen praktický dotaz: To jste šlapaly v žabkách?“, sledujícímu se vzápětí dostalo i strohé odpovědi od Boudové: „Ano a rozhodně nedoporučuji“.

Z hereččiny odpovědi je patrné, že přestože s Nálepkovou prožily jistě nezapomenutelný zážitek, jejich chodila jim příliš nepoděkovala a pár dní byla značně nateklá. Konec konců obě dámy mohou být rády, jak celá situace nakonec dopadla. Stačilo málo a skončily by v rukou záchranářů.

Ani jedna z hereček tak nešla svým sledujícím příkladem a akorát potvrdila, že mnoho českých turistů doplácí na svou nezodpovědnost v zahraničí. Boudová s Nálepkovou si však z prožité neopatrnosti vrásky nedělají. Po výšlapu se zvěčnily, jak si oteklá chodidla chladí zcela nahé v tamním oceánu. Alespoň tak třeba potěšily oko náhodného kolemjdoucího, neboť se obě herečky i díky pravidelnému otužování stále udržují ve skvělé formě.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!