Nahá Lucie Benešová se otužuje v sudu: Plavky nepotřebuje, stačí sklenice s vínem

lucie benešová

Herečka Lucie Benešová poslední dobou často překvapuje tím, jak nesmírně aktivní je. Většinu času teď tráví prací na své nové roubence, jejíž stavba už míří do finále, nyní však překvapila svou touhou po otužování.

Lucie Benešová si pořídila sud, který naplnila studenou vodou a rovnou se vrhla do otužování. Plavky ale nepotřebuje, bohatě jí stačí sklenice s vínem. Svým nahým otužováním nenechala v klidu několik fanoušků mužského pohlaví.

„Že bych si pomalu najela na ranní otužováníčko v sudu? No, v tomhle počasí to zatím jde, budu zkoušet dál a uvidíme,“ podělila se s fanoušky o své myšlenky Benešová, kterou otužování v sudu prý hodně baví.

Lucie se svých fanoušků zeptala, jestli se otužují, odpověděli jí však jinak, než si představovala. „Vy jste tam úplně nahá?“ zeptal se jeden ze zvědavých sledujících. „Ano, většinou se koupu nahá,“ odpověděla Benešová.

Lucie Benešová patří mezi jedny z našich nejkrásnějších hereček, a tak není divu, že se pod její fotografií objevilo plno pochvalných komentářů. Dokonce ji jeden ze sledujících vyzval, aby se po vzoru Simony Krainové přidala na sociální síť OnlyFans. Na to však herečka nereagovala.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!