Na parketu Eva Adamczyková sice září, ve skutečnosti ji ale trápí nepříjemné bolesti

Eva Adamczyková

Eva Adamczyková (30) je bezpochyby jednou z letošních favoritek taneční soutěže StarDance. Mnozí jsou dokonce přesvědčení, že tuto řadu vyhraje. Na parketu totiž snowboardová šampionka doslova září. Nyní však prozradila, že se za jejími ladnými pohyby skrývají nemalé bolesti.

Ačkoli se už zpočátku tak nějak předpokládalo, že Eva Adamczyková bude patřit k těm lepším, které letos ve StarDance uvidíme, stejně mnohé lidi tato sportovkyně velmi překvapila. Brunetka si během tří přímých přenosů dokázala získat srdce televizních diváků a někteří o ní dokonce mluví jako o jasné vítězce letošní řady.

Na parketu totiž brunetka působí, jako kdyby se snad profesionálnímu tancování věnovala dlouhé roky. Ovšem sama Adamczyková Sedmičce přiznala, že to není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Není žádným tajemstvím, že Adamczyková si v rámci snowboardingu přivodila hned několik zranění. A i když už je teď v pořádku, staré rány se stále ozývají. „V prosinci to budou dva roky od chvíle, co ke zranění došlo. Samozřejmě, že to stále vnímám, moje kotníky už budou asi navždy trochu poznamenané. Musím je zahřívat, nebo se jim po sportu více věnovat a jít třeba na masáž. Musím jim dopřát regeneraci. Zatím to docela jde, občas mě jen pobolívá levý kotník, ale to cítím na mém normálním tréninku, tak jsem na to už zvyklá,“ svěřila se. „Kdybych se mohla hýbat, jen když mě nic nebolí, tak se asi nepohnu nikdy. Je to taková ta bolest, kdy člověk ví, že je to v pořádku a že to k tomu patří,“ dodala.

Ve StarDance soutěží i manžel brunetky herec Marek Adamczyk. A i když se chvíli mluvilo o tom, že mezi manželi panuje rivalita, sportovkyně to podle Extra nevnímá nijak dramaticky. „To nejde si to netahat domů. A on to člověk sdílí i rád. Je fajn se bavit s někým, kdo z toho má podobné pocity a taky není profesionální tanečník. První týdny jsme toho byli hodně plní a spíše řešíme, jak se nám na tréninku dařilo,” nechala se slyšet Adamczyková.

Tak snad Adamczykovou nebudou její dávná zranění v taneční soutěži omezovat a my se tak budeme moct těšit na další její úchvatná vystoupení.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Sedmička; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!