Na Eurovizi bude Česko reprezentovat ruská zpěvačka Aiko: Je to šaškárna, reagoval rapper Marpo. Jeho Lenny totiž neuspěla

Marpo, Lenny Filipová

Příští rok v květnu se bude opět konat mezinárodní pěvecká soutěž Eurovize. Zatímco letos se konala v britském Liverpoolu, příští rok se přesune do švédského města Malmö. Hlasování o tom, kdo bude reprezentovat naši republiku, už bylo ukončeno a zvítězila zpěvačka, která si říká Aiko.

Aiko se vlastním jménem jmenuje Alena Shirmanova. Narodila se v Moskvě, chvíli žila v Česku a nyní bydlí v britském městě Brighton, jak píše portál Novinky. Zpěvačka byla velmi překvapená, když jí bylo oznámeno, že právě ona zvítězila, jak se můžete přesvědčit ve videu, které sdílela na svém Instagramu. Její píseň Pedestal jí zajistila postup do mezinárodního semifinále.

Zpěvaččin původ rozdělil naše obyvatele na několik táborů. Vzhledem k tomu, co se v současné době odehrává na ruské a ukrajinské straně, jsou někteří lidé přesvědčeni, že by naši republiku měl inspirovat umělec přímo z Česka. Pak jsou lidé, kterým je to jedno, protože tuto soutěž nesledují a pak jsou tu ti, kteří zpěvačku znají a fandí jí. A pak je tu taky Marpo, který by rád jako vítězku viděl svou přítelkyni, zpěvačku Lenny.

„Jenom bych chtěl napsat, že nechci nikoho urazit, ale výsledky Eurovize jsou fakt naprostej joke. To, že to je šaškárna, jsem si myslel vždycky. Ale když se tam vyskytne člověk, co má všechno, talent, zpěv, krásu, ctnost a nesmírnou slušnost, tak to dopadne takhle. Člověk, který mohl v téhle soutěži něco změnit, dokázat, a hlavně reprezentovat naši zemi tak, že bychom mávali vlaječkami jak v Naganu, tak to dopadá takhle. Ach jo. Je mi z toho smutno,“ vyjádřil se rapper ve svém instagramovém příběhu, kde sdílel fotku své milé.

Jak se říká: Sto lidí, sto chutí. No, ale nechme se překvapit, jak si naše reprezentantka nakonec povede.

Zdroje: Autorský text, redakce, Novinky, ČT24; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/Nextfoto

error: Content is protected !!