Muž, který se vydával za manažera Marka Ztraceného, je únosce a vrah, který hodil tělo dívky do škarpy

marek ztracený

V nedávné době zažil Marek Ztracený šok, když se za jeho manažera vydával neznámý muž, který lákal ženy do ciziny. Netrvalo dlouho a zjistilo se, že se pod maskou neznámého muže ukrývá únosce a vrah, píše Blesk.

Před několika dny jsme psali o muži, který se vydával za manažera Marka Ztraceného. Jednalo se o strašný zážitek zejména pro dívku, která s tímto mužem málem odjela, mohlo to totiž dopadnout katastrofálně.

Deník Blesk zjistil, že tento muž se jmenuje Martin V. a měl být 15 let ve vězení, protože již podobný trestný čin udělal. Ten však skončil smrtí mladé ženy.

„Muž, který se za manažera Marka Ztraceného vydával, je odsouzený zločinec, který kvůli výkupnému unesl mladou ženu, a ta se udusila v kufru auta. Její tělo pak vyhodil,“ prozradil zdroj.

Muž, který hodil tělo dívky do škarpy, se před nedávnem snažil vylákal začínající zpěvačku na neexistující konkurz v zahraničí. Pokud by si dívka neověřila tuto informaci u manažerky Marka Ztraceného, pak se mohla stát podobná katastrofa.

Údajného muže Martina V. se Blesku podařilo kontaktovat. Ten však řekl, že se tímto způsobem snažil dívku pouze „sbalit“. „Řeknu vám to jednoduše: Prostě jsem ji chtěl sbalit a hotovo! Nemusíte za tím hledat žádnou senzaci,“ řekl. Muž za tento čin nebude nijak stíhán, pouze má od policie zakázáno dívku znovu kontaktovat. A to je skutečně malý trest za takové jednání.

Tuto informaci se z médií dozvěděl i sám Marek Ztracený, který ve videu na sociálních sítích varuje své fanoušky, aby si dávali na podvodníky velký pozor.

Zdroj: Redakce, autorský text, Blesk; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!